Czy jest coś lepszego niż olejek morelowy? Tak! To olejek rycynowy Nanoil

Do pielęgnacji włosów, skóry i paznokci coraz częściej stosujemy olejki. Jedni wolą egzotyczne produkty, inni stawiają na skuteczne i sprawdzone rozwiązania. Ale każdy kiedyś będzie musiał wybrać olejek, który jest najlepiej dopasowany do jego potrzeb. Podpowiadamy więc, dlaczego olejek rycynowy w pielęgnacji włosów, skóry i paznokci sprawdzi się lepiej od olejku morelowego.

Czemu olejek rycynowy jest lepszy od olejku morelowego?

Mimo że olejek rycynowy i olejek morelowy mają wiele wspólnego, to dzieli je jedna zasadnicza różnica. Ten pierwszy jest sprawdzonym produktem na porost włosów, brwi i rzęs. Jest też najbardziej popularnym i znanym produktem stosowanym właśnie w tym celu. Co więcej, olejek rycynowy ma doskonałe właściwości oczyszczające. Może być stosowany do demakijażu i oczyszczania cery z zaskórników, nadmiaru sebum i tłuszczowych zabrudzeń.

Dla kogo olejek rycynowy będzie najlepszy?

Olejek rycynowy jest polecany szczególnie tym osobom, które chcą mieć dłuższe, gęściejsze i grubsze włosy, brwi i rzęsy. Produkt dobrze sprawdzi się także w pielęgnacji łamliwych i kruchych paznokci. Z powodzeniem zastąpi kosmetyki do demakijażu i oczyszczania twarzy.

Jak działa olejek rycynowy?

Olejek rycynowy pozytywnie wpływa na włosy, skórę i paznokcie. Jego działanie polega na:

  • stymulowaniu wzrostu włosów, brwi i rzęs,
  • odżywianiu i wzmacnianiu cebulek włosowych,
  • oczyszczaniu twarzy,
  • zwalczaniu bakterii i grzybów szkodliwych dla włosów i skóry,
  • regenerowaniu i wzmacnianiu paznokci,
  • nawilżaniu i zatrzymywaniu wody we włosach i naskórku,
  • wygładzaniu i zmiękczaniu skóry i włosów,
  • ochronie naskórka przed uszkodzeniami,
  • przyciemnianiu koloru włosów, brwi i rzęs.

olejek rycynowy nanoil

Który olejek rycynowy jest najlepszy do włosów, skóry i paznokci?

Najlepszy do pielęgnacji włosów, skóry i paznokci jest olejek rycynowy Nanoil. Dlaczego? Nanoil jest produktem certyfikowanym, w pełni organicznym, tłoczonym na zimno i nierafinowanym. Oznacza to, że zawiera naturalny olejek z nasion rącznika pospolitego oraz nie został poddany oczyszczaniu i pozyskany z udziałem wysokiej temperatury. Dzięki temu olejek rycynowy Nanoil jest bogaty w kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały, które pozytywnie wpływają na włosy, skórę i paznokcie.

Jak stosować olejek rycynowy Nanoil?

Olejek rycynowy Nanoil stosuje się na włosy, rzęsy, brwi, paznokcie i twarz. Kosmetyk może być używany podczas dłuższej kuracji lub do codziennej pielęgnacji.

1. Na włosy olejek rycynowy Nanoil stosuje się w dwojaki sposób. Pierwszy polega na wcieraniu produktu w skórę głowy, a drugi – na wcieraniu go w końce pasemek. Dzięki temu skóra będzie lepiej ukrwiona i dotleniona, a cebulki włosowe wzmocnione i odżywione. Zapobiegnie to wypadaniu włosów i przedwczesnemu łysieniu. Produkt przeciwdziała także rozdwajaniu się końcówek pasm.

2. Olejek rycynowy Nanoil dba także o brwi i rzęsy. Nakładany na nie regularnie symuluje do wzrostu, wzmacnia, przyciemnia naturalny kolor, nabłyszcza i uelastycznia.

3. Paznokciom olejek rycynowy Nanoil zapewnia wzmocnienie, nabłyszczenie i ochronę przed uszkodzeniami. W płytkę paznokcia i otaczające ją skórki wciera się produkt lub zanurza się w nim paznokcie.

4. Olejek rycynowy Nanoil na twarz świetnie się sprawdzi w roli produktu do demakijażu. Dla uzyskania najlepszych efektów po zabiegu twarz należy przemyć ciepłą wodą.

Olejek rycynowy Nanoil – dodatkowe informacje

SKŁAD: Olejek rycynowy Nanoil zawiera olejek z nasion rączniki pospolitego, w którym znajduje się organiczny kwas tłuszczowy, minerały oraz witaminy A i E.olej_rycynowy_nanoil_nobg

PRZECHOWYWANIE: Olejek rycynowy Nanoil przechowuje się w szczelnie zamkniętym oryginalnym opakowaniu w suchym, ciemnym, i chłodnym miejscu.

CENA: Olejek rycynowy Nanoil, jak na jego działanie, skład i jakość nie jest drogim produktem. Ma przystępną cenę, dzięki czemu wiele osób z niego skorzysta.

POJEMNOŚĆ: Jedna buteleczka olejku rycynowego Nanoil ma pojemność 50 ml. Jest to ilość wystarczająca do przeprowadzenia kuracji na włosy i paznokcie.

GDZIE KUPIĆ: Olejek rycynowy Nanoil jest dostępny na stronie producenta pod adresem: https://nanoil.pl/olej-rycynowy

Komentarze